top of page
3D Basılı Modeller

İptal ve İade Koşulları

DEĞİŞİM VE İADE POLİTKASI

3D Evreni'nden aldığım ürün veya ürünleri iade edebilir miyim?

 

       Satın aldığınız ürün için siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde değişim veya iade talebinde bulunabilirsiniz. 14 günlük süre ürünü kargodan teslim aldığınız gün başlar.

 

Değişim veya İade işlemini nasıl yapacağım?

       . Değişim veya iadenizin işleme alınabilmesi için talebinizi aşağıdaki yöntemlerden biri ile bize bildirmeniz gerekmektedir.


- E-posta       : iletisim@3devrenim.com


- Telefon       : 0850 441 52 63


- Kargo  : İade talebiniz oluşturulurken gönderim için kullanabileceğiniz indirimli Sürat Kargo kodu sizlere iletilecektir.


      Değişim veya iade edeceğiniz ürünle ilgili herhangi bir ürün kusuru söz konusu değilse kargo ücreti size aittir. Her türlü ürün kusurunda daha önce bizimle irtibata geçerek kargonuzu karşı ödemeli olarak aşağıdaki adresimize gönderebilirsiniz.


Alıcı               : 3D Evreni Katmanlı İmalat Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.


Adres             : Seyrantepe Sanayi Mahallesi Elazığ Bulvarı No:47/C Çeysa Twin Towers  C Blok

                       İç Kapı No:63

                                                 Yenişehir/DİYARBAKIR


Telefon           : +90 (552) 350 87 96


      Değişim veya iade yapılacak ürünün, aksesuarlarının ve kutusunun kesinlikle zarar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürün kullanılmış, yıpranmış, bir şekilde bize ulaşırsa ücret iadesi yapılmaz.

 

İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:

 

- Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.

 

- Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 gün içerisinde iade süreci tamamlanır.

 

- Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

 

- İadeniz tamamlanınca üyelik e-mailinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir.

 

- Bu mesajı aldıysanız bankanıza firmamız tarafından ücret iadesi yapılmış demektir.

 

Hangi ürünlerde iade talep edemiyorum?

 

- İade süresi içerisinde 1 defadan fazla kullanılmış ürünler iade alınamaz. Ürünün  yıpranmış olması birden fazla kullanım koşulunu oluşturur.

 

Siparişimi iptal ettikten sonra param kaç gün içinde iade edilir?

 

       Ürün ödemesi eğer havale yoluyla yapılmışsa hesabınıza 5 iş günü içerisinde ödeme yapılmaktadır.

       Kredi kartı kullanılan siparişlerde geri ödeme bankaya bağlı olarak 7-10 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Bu prosedür, 3D Evreni tarafından değil, bankalar tarafından düzenlenmiştir. Taksitli ödemelerde ilgili tutar kullanılan taksitler gözetilerek bankanız tarafından her ay kredi kartı hesabınıza geri yüklenecektir.

Ürün değişimi nasıl yapabilirim?

 

       Ürünü teslim aldığınız 14 gün içerisinde ürünü kullanılmamış olarak tüm aksesuarları, orijinal kutusu ve kargo paketiyle geri gönderebilirsiniz. Değişim talep ettiğiniz yeni ürünün model, renk ve beden bilgilerini iletisim@3devrenim.com adresine e-mail ile bildirebilir veya (0850) 441 52 63 numaralı telefondan bize ulaştırabilirsiniz. Değişim yapılacak ürün veya ürünleri tek sefere mahsus karşı ödemeli olarak aşağıdaki adrese yollayabilirsiniz. 


Alıcı                            : 3D Evreni Katmanlı İmalat Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres                         : Seyrantepe Sanayi Mahallesi Elazığ Bulvarı No:47/C Çeysa Twin Towers 

                                     C Blok İç Kapı No:63                                                                                                                                                                 Yenişehir/DİYARBAKIR
Telefon                       : +90 552 350 87 96

 

Sipariş verdiğim üründe indirim kodu kullandım ve ürünü iade ettim. Hesabımda aynı kodu kullanabilir miyim?

 

       İndirim kodları 3D Evreni tarafından aksi belirtilmedikçe tek kullanımlıktır. İade edilen üründe kullanılan kod başka bir alışverişte kullanılamaz.

Sipariş verdiğim ürünlerde indirim kodu kullandım/kampanyadan faydalandım. Siparişimdeki ürünlerin bir veya birden fazlasını iade ettim. İndirim kodu/kampanya hala geçerli mi?

           İade sonrasında sizde kalan ve satın almaya karar verdiğiniz ürün veya ürünler kampanya şartlarını sağlıyorsa indirim kodu geçerliliğini koruyacaktır.


            İade sonrasında sizde kalan ve satın almaya karar verdiğiniz ürün veya ürünler kampanya şartlarını sağlamıyorsa indirim kodu/kampanya iptal olur. Sizde kalan ürünlerin indirimsiz/kampanyasız fiyatı hesaplanarak aradaki fark iade tutarından tahsil edilir.

 

Elime geçen üründe üretim hatası ya da kusur var. Ne yapmam gerekiyor?

      

       Böyle bir ürün sizlere ulaştığı takdirde ürünü karşı ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz. Kalite kontrol departmanımız konuyla ilgili sizinle irtibata geçecek ve stok durumuna bağlı olarak yeni ürününüz size en kısa sürede ulaştırılacaktır.

bottom of page